Events, Inspiration, Polish, Speakers

#5 Ashley Deppeler

Ashley Deppeler # Prelegent

Artysta komediowy, organizator festiwalu oraz kurator społeczny. Pochodzi z Melbourne w Australii. W 2014 roku przeprowadził się do Krakowa, zakładając Stand up Comedy – cotygodniowe wydarzenia komediowe w języku angielskim. Dodatkowo Ashley pracuje aktualnie nad nowym projektem inaugurującym Kraków Fringe Festival, który odbędzie się w czerwcu tego roku, jednocześnie rokujący na uznanie jednego z najlepszych Fringe Festivals w Europie.

Ponadto Ashley jest człowiekiem przedsiębiorczym, pełnym entuzjazmu, którego głównym celem jest stworzenie największej sceny komediowej w Krakowie z udziałem sławnych osób z całego świata.  Tym samym, ma na uwadze wypromowanie miasta jako miejsca, gdzie można przyjechać i doświadczyć wysoką jakość rozrywki na poziomie międzynarodowym.

Inspiracja jest niczym innym jak motywowaniem do robienia czegoś innowacyjnego lub kreatywnego, rzeczy o której wcześniej nawet nie pomyślałeś żeby zrobić. Inspiracja może przyjść zewsząd, ale zazwyczaj doświadczamy jej przez zagłębianie siebie w czynnościach, które przynoszą radość i szczęście. Ponadto inspiracja może również przyjść od innych osób z najbliższego otoczenia”.

W jaki sposób Ashley wykorzysta swój czas na scenie TEDxKazimierz?

Po wysłuchaniu mojego wystąpienia, chciałbym aby ludzie podnieśli ręce do góry w celu doświadczenia  i oddania się ekscytującej, przepełniającej inspiracji!