Events, Polish

TEDxKazimierz – wydarzenia towarzyszące

Jeśli jesteś w mieście przed konferencją TEDxKazimierz, mamy coś specjalnie dla Ciebie! Dołącz do nas, śmiej się, rozmawiaj i dziel niesamowitymi pomysłami!

Wydarzenia towarzyszące TEDxKazimierz

Wydarzenie networkingowe, 19.05.2015, 19:30, Pasaż (pasaż Bielaka)
Czym jest networking? Jak wykorzystać go w czasie konferencji, by poznać wielu wartościowych ludzi? Zajrzyj do Pasażu w wtorkowy wieczór i zacznij tworzyć swoją sieć znajomych!

Beforeparty, 22.05.2015, 20:00, Opium (Jakuba 19)
Spotkaj się z innymi, pozytywnie zakręconymi na punkcie TEDa i TEDxa ludźmi w Opium – miejscu, które jak najszybciej powinieneś poznać! Jeśli nie znasz nikogo z uczestników konferencji, będziesz miał świetną okazję, by to zmienić. Poczuj niepowtarzalny klimat TEDa i Krakowskiego Kazimierza!

Afterparty, 23.05.2015, zaczynając od 6:30pm, Mezcal Club (Beera Meiselsa 18)
Konferencja dobiegła końca, ale to nie koniec wrażeń! Specjalnie dla nas, już od 18:30 czynny jest Mezcal Club! Zaprowadzimy Cię tam bezpośrednio z Żydowskiego Muzeum Galicja. Możesz też dołączyć do nas później. Wybór nalezy do Ciebie! Przygotowaliśmy niespodziankę – koncert zespołu Vilde Felder, który odbędzie się o 19:30. Od 21 panowanie nad parkietem przejmuje DJ i zaczynamy imprezę!