News, Polish

TEDxKazimierz – Dodatkowe informacje

Drodzy Przyjaciele, konferencja TEDxKazimierz zbliża się wielkimi krokami. Przedstawiamy Wam dodatkowe informacje na ten temat.

CATERING
Według polskiej tradycji ugościmy Was do syta. Wydarzenie trwa cały dzień, dlatego przygotujemy dla Was potrawy związane z sercem Krakowa – Kazimierzem. Przewidzieliśmy szeroki wybór dań regionalnych, nawiązujących do niezwykłego miejsca, w którym będziemy przebywać. Różnorodność krakowskiego Kazimerza będzie odzwierciedlała się zarówno w prelekcjach, jak i na stołach. Degustacja będzie darmowa.

Żydowskie Muzeum Galicja posiada również restaurację, w której będziecie mogli kupić pyszną kawę i herbatę lub świeży sok. Jeżeli potrawy, które przygotowaliśmy nie przypadną Wam do gustu – możecie skorzystać z pobliskich restauracji, znajdujących się np. na Placu Nowym.

MIEJSCE
Spotykamy się w Żydowskim Muzeum Galicja przy ul. Dajwór 18 w Krakowie. Pamiętajcie, że wydarzenie zaczyna się o godzinie 9:00, ale bądźcie chwilę wcześniej, aby zająć dogodne miejsca.

BILETY
Będziecie mogli wziąć udział w wydarzeniu, po pozytywnym przejściu procesu rejestracji. Zdobyć bilety możecie tutaj.

AFTER PARTY
Będzie nam miło, jeżeli zarezerwujecie czas przed konferencją. W mniej oficjalnej atmosferze będziemy mogli wspólnie porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i pośmiać. Szczegóły tego wydarzenia przedstawimy wkrótce.

Do zobaczenia na konferencji TEDxKazimerz!