News, Polish

Rezerwujcie 23 maja 2015!

Z wielkim uśmiechem i wypiekami na twarzy chcemy poinformować Was, żebyście zarezerwowali 23 maja 2015. W godzinach od 9 do 18 będziemy mieli przyjemność gościć Was, drodzy przyjaciele, na TEDxKazimierz.
Spotykamy się w sobotni poranek, w Żydowskim Muzeum Galicja przy ul. Dajwór 18 na krakowskim Kazimierzu. Wspólnie będziemy mogli wysłuchać krótkich, pełnych inspiracji przemówień naszych fantastycznych prelegentów. Każdy z nich przedstawi Wam ideę, która mu przyświecała lub przyświeca na drodze do realizacji swoich, nawet najbardziej szalonych, marzeń i planów. Opowiedzą Wam historie, które zmieniły ich życie oraz uczyniły świat wokół lepszym.
Tematem przewodnim TEDxKazimierz jest stwierdzenie, że „Wiek nie jest barierą”, dlatego na czerwonym dywanie będą przedstawiane pomysły prezentujące to przesłanie z różnej perspektywy. Wydarzenie będzie podzielone na kilka sesji tematycznych, odbywających się w języku polskim i angielskim, a pomiędzy nimi będzie można wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach.
Celem TEDxKazimierz jest odzwierciedlenie ducha tej dzielnicy i przybliżenie jej spuścizny kulturowej. Mieszkańcom Kazimierza oraz szerszej publiczności będą przedstawiane zarówno idee bezpośrednio związane z samą dzielnicą, jak i inne, wpisujące się w atmosferę miejsca.
Pamiętajcie, że wydarzenie jest bezpłatne, ale rejestracja – konieczna. Z uwagi na to, że miejsc będzie znacznie mniej niż chętnych, wprowadziliśmy proces selekcji uczestników. Będzie on prowadzony przez zespół TEDxKazimierz. Decyzję o przyjęciu uczestnika podejmiemy na podstawie informacji zamieszczonych w formularzu rejestracyjnym, a następnie prześlemy drogą mailową.
Piętnaście pierwszych osób, będzie miało gwarantowany wstęp na konferencję. Rejestracja rozpocznie się o godzinie 8 23-go kwietnia, będzie się odbywała przez stronę TEDxKazimierz i potrwa do godziny 17 15-go maja.
Czekamy na Was, powodzenia!