Events, Knowledge, Polish, Speakers

W duchu ”Idei wartych dzielenia się”

Richard Lucas wraz z Lorenzo Brigattim odwiedzili Centrum Aktywności Seniora w Krakowie we czwartek 2-go marca, na zaproszenie Aliny Brożyny, która prowadzi Centrum.

 

Jednym z fundamentalnych goli TEDxKazimierz’s jest ewangelizacja idei wykładów TED i TEDx, które mogę mieć wpływ na życie każdego. Stawiamy na różnorodność. Mimo, że TED przyciąga głównie młoda publikę, nam zależy też na starszej grupie odbiorców, którzy dzięki nam mogą poszerzać swoją wiedzę i poznać nowe zagadnienia z różnych obszarów.

 

Uczestnikom spotkania przedstawiliśmy nie tylko prezentację o nas i celu działania TEDxKazimierz, ale pokazaliśmy także dwa wykłady: Magic Washing Machine Hansa Roslinga oraz “How to start a movement” Dereka Siversa.

 

Chcąc dać uczestnikom spotkania prawdziwe uczucie “doświadczenia TEDxKazimierz” wszyscy otrzymali identyfikatory, na początku spotkania otrzymali zadania na przełamanie lodów i wzajemne zapoznanie się (które okazały się cieszyć sporym powodzeniem :)). Pojawiły się pytania o finansowaniu naszej organizacji, pozyskiwaniu speakerów czy doświadczeniu scenicznym.

 

Według opinii Aliny nasza prezentacja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem – mamy nadzieję gościć o wiele więcej seniorów w tym roku. Zapraszamy do rejestracji!

 

Magda i Zibi Marzec – małżeństwo, którzy powołali organizację CAS do życia będą jednymi z wykładowców na naszej kwietniowej konferencji TEDxKazimierz.